Otsime kõige paremat Ärilaenu....

Leitud

Eesti parim Ärilaen on selgunud

Analüüsisime ilma lisatagatiseta ärilaenusid. Võrdluse võitis ka seekord Ärilaen.ee, kus on peale kiiruse ka kõige paindlikumad tingimused.

Võitja eelised

Võitja lepingutasu vaid 1%, mis on kordades madalam kui konkurentidel. Maksetingimusena võimalik vabamaksega tähtajatu graafik. Vabamakse puhul võid laenujäägi tagastada, millal ise soovid ilma lisatasudeta. Lisaks on juhatuse liikme käendusega laenulimiit suurem kui konkurentidel. Laenulimiit on personaalne ja sõltub iga ettevõtte krediidivõimekusest.

Võrdlus

Analüüsisime nii laenulimiiti kui ka maksetingimusi. Paljud lubavad suuri laenusummasid, kuid reaalselt on pakutav laenulimiit kordades väiksem. Maksetingimused on laenuturul üldjuhul annuiteetgraafik või bulletgraafik, kus ennetähtaegse tagastamise puhul peate tasuma lisatasusid. Lisaks näiliselt soodsama intressi taga võib olla peidus kordades suurem lepingutasu või mõni muu varjatud kulu.

Ärilaenud.com

Hindame Eestis tegutsevaid Ärilaenusid. Kui kõik teenusepakkujad lubavad kiirust, paindlikkust ja parimaid tingimusi, peavad olema nende sõnade taga ka reaalsed numbrid. Meie eesmärgiks on eraldada terad sõkaldest ning teha selgeks igas kategoorias parim.